Feb 08

Nasıl Erkekler Birden Fazla Boşalma Tamamen Cinsel Yaşam Değiştirebilirsiniz

Tag: Male Multiple Orgasmalexander @ 4:31 pm

Hepimiz kadın multiorgasmic yetenekleri duymuşsunuzdur. Birçok kadın sevişme sırasında birden fazla orgazm elde edebiliyoruz. Ama erkekler birden fazla boşalma?! Nasıl çalışması beklendiği gibi?!

Sırt ne zaman I ilk erkek birden fazla boşalma fikir karşılaştı, ben şok olmuştu. Ayrıca, son derece şüpheci oldu. Eğer bir adam bu makale okuyor, çok iyi bilir nasıl olur. Sizin kadına sevgi, yavaş yavaş daha fazlasını elde uyandırdı ve bir noktadan tüm gerilim de aniden bir fışkırtma olarak yayımlanır yapıyoruz. Arousal oraya gidiyor, ancak ereksiyon gider. Eğer yatakta bir süre kalmak Evet, tekrar ve montaj alırsınız başka bir tur için gidebilirsiniz. Ancak refrakter dönem ve zamana ihtiyacı çoğu bile zevk yerine bir çaba daha fazla gibi. Ne demek istediğini biliyorum, değil mi?

Neyse, ne kadar süre “My Woman” karşılamak için bazı bilgi arıyorsanız, kaza tamamen bu web sitesinin iddia erkekler görünüşte çok az olarak adlandırılan “yeteneği bilinen öğretmek üzerine gelen erkekler birden fazla boşalma”. Rağmen bir toplam scam bekleniyor, Bunun için gitmeye karar verdi. Tüm kişi sonra erkekler birden fazla boşalma kitabı, Ian Kessler yazmış müşterilerin tekrar, bu yüzden ben tehlikede hoş çok şey vardı düşündüm garanti% 100 para verir.

Ben kitabı satın aldı. Bir ebook, bu yüzden ödeme hemen sonra download bağlantı var. Çok uzun değildi ve anlamak oldukça kolay oldu. Ben bir tane oturan ve okumak yöntemi aşağıdaki var.

Birkaç hafta sonra ben zor Ne yaptığımı düşünüyorum bulunamadı! Kız arkadaşım severim, ben ve bir orgazm alacağı sonra ben sadece kız arkadaşımla aşk ile yapımı devam edecek yapmak olacaktır. It happened ilk kez, en kısa zamanda bir orgazm vardı, benim kız arkadaşım hakkında yataktan çıkmak oldu. O bu “Çok hızlı geldi vardı … yüzünü tekrar” ifadesi. O fark etmedi ki orgazm Ben zor sonra bile! Oh, nasıl ne zaman onu hayal kırıklığına ifadesi değiştirildi ekledi “Ne?” bakmak! Sadece seks üzerine onunla devam etti. Kesinlikle en iyi geceydi biz ay oldu seviyorum. Daha sonra, o bile omzunda ağladı, çok duygusal ve fiziksel bağlantı tarafından taşındı.

Başka bir iki hafta sonra, bugün, I feel like seks gurusu am. Ben kendi seks. Ben istiyorum Ben ve benim orgazm heyecanı kontrol edebilirsiniz. Sex çok “kim önce gelir bir beş dakikalık oyun daha fazla sayıda” geliştirmiştir. Daha önce benim erkek birden fazla boşalma yetenekleri kazanmış diye missing out yapılmış tüm orgazm kız arkadaşım verebilir. Süre benim ereksiyon sağlamak çünkü şimdi dünyada yatakta onu memnun etmek için her zaman var It’s. Şimdi bana o kadar olmuştur iyi sevgilisi am söylüyor (ve o) çok buydu.

Öyle benim yeni yetenekler ve yeni cinsel yaşam, bu Ben sadece kelime yaymaya biliyorum minnettarım ve bu küçük makale yazdı nedenidir. Eğer, çünkü sadece yeterince uzun sürmedi ve ilacı başvurmak istemiyorum senin cinsel yaşam eksik olduğunu düşünüyorum, ben bu ebook de bakabilirsiniz çağırıyorum.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.